Vacka - ELPROZ s.r.o. - ELPROZ eShop
UPOZORNĚNÍ - Pro vyzvednutí zásilky ze Z-Boxu (výdejní boxy provozované přímo společností Zásilkovna s.r.o.) nově Zásilkovna vyžaduje jejich aplikaci nainstalovanou v telefonu! Bez této aplikace nepůjde Z-box otevřít. Zvažte prosím, zda je doručení do Z-boxu pro vás tou správnou doručovací metodou.

Mikroprocesorová analogová proudová sonda - APS 150 MSC

Značka: ELPROZ

 Pomocí měřícího transformátoru proudu s děleným jádrem a mikroprocesoru převádí střídavý proud na stejnosměrné napětí 0 - 10 V v 512 krocích

Dostupnost Skladem
990 Kč 1 197,90 Kč včetně DPH
Mikroprocesorová analogová proudová sonda - APS 150 MSC
Značka: ELPROZ

Tato sonda se vyrábí v  provedení APS 150 MSC, ale dle požadavku zákazníka je možné upravit i na menší proudy. Požaduje napájecí napětí 15 – 24 Vss. Jsou určeny pro spolupráci s PLC, kterému dodávají napětí 0 – 10 V dle protékajícího proudu ve vodiči, který prochází měřícím transformátorem, s děleným jádrem na analogový vstup PLC. 10 V pak odpovídá maximální hodnotě proudu. Maximální hodnota proudu je rozdělena do 512 kroků po 20 mV na výstupu. Sondy měří od 0,5A do plného rozsahu s tolerancí 2% ( z hodnoty rozsahu sondy). Aritmetickými operacemi v PLC lze hodnotu napětí přepočíst na velikost proudu. Po zapnutí sondy LED dioda svítí střídavě zeleně - červeně , po té, protéká-li proud, svítí zeleně, je-li proud nulový, pak trvale červeně, dosáhne-li horní hranice, pak LED přerušovaně svítí červeně. Transformátorem lze obepnout vodiče o průměru 16 mm ( i s izolací ). Modul s elektronikou je připraven na instalaci na DIN lištu. Proti posuvu MTP na vodiči se zajistí pomocí vázacích pásků.